+421 2 43 639 424 +421 905 719 288+421 948 747 767vibaair@vibaair.skletenky@vibaair.sk

Lesk Vietnamu I.

od 350

Spoznajte s nami nepoznaný Vietnam. Prevedieme Vás jeho históriou, vychutnáte si plavbu Dračou zátokou “Ha Long“, ktorá je pod ochranou UNESCA a minulý rok uznaná medzi 7 nových divov sveta. Uvidíte každodenný tvrdý život vidiečanov, tradičné vodné bábkové divadlo, prekrásny panoramatický výhľad z vrcholu Hai Van, ochutnáte rybie špeciality priamo na lodi a ešte oveľa viac.

Kategórie:

Popis

Dĺžka pobytu 7 dní (6 nocí)
Doprava letecky
Prílet/Odlet Hanoi/Saigon
Strava podľa programu (R – raňajky / O – obed / V – večera)
Typy ubytovania Superior , First class
 • cena závisí od počtu osôb (čím viac cestujúcich, tým sa cena pobytu na jedného cestujúceho znižuje) a od typu ubytovania a sezóny
 • právo na zmenu cien je vyhradené

V cene je zahrnuté

 • ubytovanie v dvojposteľovej izbe
 • doprava ako je uvedené v programe
 • transfer z/na letiska/o a z/do hotela
 • vstupné na prehliadky, vstupné na loď
 • plná penzia (raňajky, obed, večera)
 • anglicky hovoriaci sprievodca
 • lístky na vlak

V cene nie je zahrnuté

 • medzinárodná letenka
 • poistenie, víza
 • nápoje
 • osobné výdavky, napr.: telefonovanie, fax, internet, a iné ako v programe.

Dôležité informácie

 • cena nezahŕňa osobné výdavky, prepitné pre sprievodcu a vodiča
 • príplatky počas Nového roka a Vianoc (23.dec-02.jan a počas nového roka podľa lunárneho kalendára)
 • Ho Chi Minh mauzoléum je zatvorené pondelky a piatky od polovice septembra do polovice novembra

Mapa zájazdu

Program

Deň 1.: HANOI PRÍCHOD – HA LONG (-/-/V)

Príchod do hlavného mesta Vietnamu Hanoi, stretnutie so sprievodcom a transfer do prístavu Ha Long Bay. Individuálny program. Večera v reštaurácii. Noc v Ha Long.

Deň 2.: HA LONG – HANOI (R/O/V)

Raňajky v hoteli. Krátka cesta do Ha Long zátoky, 4-hod. výletná plavba okolo svetového dedičstva – 3000 ostrovčekov vyčnievajúcich z morskej hladiny tvoriacich extraordinárnu morskú scenériu. Čas na bádanie morských jaskýň a rybárskych komunít. Obed – čerstvé morské jedlo na palube. Návrat do Hanoia. Večera v reštaurácii. Noc v Hanoii. Večer: tradičné predstavenie vodného bábkového divadla.

Deň 3.: HANOI – HUE (R/O/V)

Raňajky v hoteli. Individuálny program až do transfera do mesta Hue. Obed v reštaurácii v Hue. Návšteva cisárskeho mesta: Citadela, Dong Ba trh. Večera v reštaurácii. Noc v Hue.

Deň 4.: HUE –DA NANG – HOI AN (R,O/V)

Raňajky v hoteli. Výletná plavba na dračej lodi na návštevu Thien Mu pagody. Cesta autom a pokračovanie prehliadky Mauzoléa kráľa Tu Duc. Transfer do Da Nang. Prehliadka mesta Da Nang, transfer do Hoi An so zastávkou pri Lang Co dedine na obed s morskými špecialitami a návštevou rybárskej dediny pri piesočnatých dunách. Cesta pokračuje cez Hai Van hrebienok s prekrásnou panorámou na more. Pokračovanie do Hoi An, pešia prehliadka starobylého mesta. Večera v reštaurácii. Noc v Hoi An.

Deň 5.: HOI AN – DA NANG – SAIGON PREHLIADKA MESTA (R/O/V)

Raňajky v hoteli. Návšteva Cham múzea, transfer na letisko na let do Ho Chi Minh City. Transfer do hotela. Individuálny program až do obeda v reštaurácii. Popoludní prehliadka mesta a návšteva pamiatok: Katedrála Notre Dame, Old Post Office, bývalý Prezidentský palác, a nakoniec návšteva Ben Thanh trhu, čínskej štvrti a Chrámu Thien Hau. Večera v reštaurácii. Noc v HCMC.

Deň 6.: HCMC – MYTHO – HCMC (R/O/V)

Raňajky v hoteli. Autobusový výlet do My Tho – centrálne mesto Tien Giang provincie, najkrajšej oblasti delty rieky Mekong. Výletná plavba po Tien rieke. Návšteva Thoi Son, Phoenix ostrovčekov, tropických ovocných záhrad. Vychudnáte si aj miestne ľudové piesne. Návrat na loď. Obed v reštaurácii Trung Luong s vietnamskými špecialitami ako “Tai Tuong”-vyprážané ryby, jarné rolky a morské raky a kraby. Návšteva Vinh Trang pagody. Návrat do HCMC. Večera. Noc v HCMC.

Deň 7.: SAIGON – CU CHI TUNELS – ODLET ZO SAIGONU (R/O/-)

Raňajky v hoteli. Transfer do Cu Chi. Návšteva Cu Chi tunelov: známe 200 km dlhé tunely (zachovalo sa asi 120 km) vykopané partizánmi počas vojny s Amerikou. Návrat do HCMC na obed. Transfer na letisko.