+421 2 43 639 424 +421 905 719 288+421 948 747 767vibaair@vibaair.skletenky@vibaair.sk

Lesk Vietnamu II.

od 790

Spoznajte s nami nepoznaný Vietnam. Prevedieme Vás jeho históriou, vychutnáte si plavbu Dračou zátokou Ha Long, zapísanú v UNESCO ako svetové prírodné dedičstvo. Odýchnete si na piesočnatej pláži v prímorskom letovisku Nha Trang, uvidíte každodenný ťažký život vidiečanov, tradičné vodné bábkové divadlo, ochutnáte čerstvé ovocie na plávajúcom trhu a ešte oveľa viac.

Kategórie:

Popis

Dĺžka pobytu 14 dní (13 nocí)
Doprava letecky
Prílet/Odlet Saigon/Hanoi
Strava podľa programu (R – raňajky / O – obed / V – večera)
Typy ubytovania Superior , First class
 • cena závisí od počtu osôb (čím viac cestujúcich, tým sa cena pobytu na jedného cestujúceho znižuje) a od typu ubytovania a sezóny
 • právo na zmenu cien je vyhradené

V cene je zahrnuté

 • ubytovanie v dvojposteľovej izbe
 • doprava ako je uvedené v programe
 • vstupné na prehliadky, vstupné na loď
 • plná penzia (raňajky, obed, večera)
 • anglicky hovoriaci sprievodca

V cene nie je zahrnuté

 • medzinárodná a vnútroštátna letenka
 • poistenie, víza
 • nápoje
 • osobné výdavky, napr.: telefón, fax, internet a pod.
 • ostatné služby neuvedené v programe

Dôležité informácie

 • cena nezahŕňa osobné výdavky, prepitné pre sprievodcu a vodiča
 • príplatky a povinná gala večera počas Nového roka a Vianoc (23.dec-02.jan a včase nového roka podľa lunárneho kalendára)
 • Ho Chi Minh mauzoléum je zatvorené pondelky a piatky od polovice septembra do polovice novembra

Mapa zájazdu

Program

Deň 1.: PRÍCHOD DO HO CHI MINH CITY (-/-/V)

Príchod do Saigon. Stretnutie so sprievodcom a transfer do hotela. Poobede, prehliadka mesta: Hala zjednotenia (predtým Prezidentský palác), Historické múzeum s predstavením vodného bábkového divadla, Katedrála Notre Dame, Old Post Office. Privítacia večera na plávajúcej reštaurácii Saigon Boat a plavba počas večere po rieke Saigon. Noc v Saigone.

Deň 2.: SAIGON-TAY NINH-CU CHI-SAIGON (R/O/V)

Raňajky v hoteli. Výlet do mesta Cu Chi a prehliadka tunelov Cu Chi – známe 200 km dlhé tunely (zachovalo sa asi len 120 km) vykopané partizánmi počas vojny s Amerikou. Pokračovanie do Tay Ninh, zúčastnenie sa na obrade náboženstva Caodaism v Cao Dai vo veľkom chráme. Obed v Thu Thao reštaurácii v Tay Ninh. Návrat do Saigonu. Večera v reštaurácii. Noc v Saigone.

Deň 3.: SAIGON-MEKONG DELTA-SAIGON (R/O/V)

Raňajky v hoteli. Autobusový výlet do My Tho – centrálne mesto Tien Giang provincie. Je to najkrajšia oblasť delty rieky Mekong. Výletná plavba po Tien rieke. Návšteva Thoi Son, Phoenix ostrovčekov, tropických ovocných záhrad. Zažite zábavu a ľudové piesne. Návrat na loď a presun. Obed v reštaurácii Trung Luong s vietnamskými špecialitami ako “Tai Tuong” vyprážané ryby, jarné rolky a morské raky a kraby. Návšteva Vinh Trang pagody. Návrat do Saigon. Návšteva čínskej štvrti a pagody Thien Hau. Večera v Chateau reštaurácii. Noc v Saigone.

Deň 4.: SAI GON-MUI NE (R/O/V)

Raňajky v hoteli. Transfer do mesta Phan Thiet cez priemyselnú zónu Bien Hoa a kaučukovú plantáž Dong Nai. Cestou návšteva rybárskej dediny s ich špecialitou – rybacou omáčkou a Chamskej veže. Obed v reštaurácii hotela Doi Duong. Voľno na slnenie na pláži a kúpanie v mori. Večera v Rung reštaurácii. Noc v Mui Ne.

Deň 5.: MUI NE-NHA TRANG (R/O/V)

Raňajky v hoteli. Individuálny program na slnenie na pláži Mui Ne a kúpanie v mori. Transfer do Nha Trang. Na ceste, obed v Ngoc Suong reštaurácii v Cam Ranh. Pokračovanie do Nha Trang. Večera v reštaurácii. Noc v Nha Trang.

Deň 6. NHA TRANG (R/-/-)

Raňajky v hoteli. Celý deň individuálny program pre oddych v rezorte Nha Trang.

Deň 7.: NHA TRANG-HOI AN (R/O/V)

Raňajky v hoteli. Let do Danangu a cesta do mesta Hoian. Transfer do hotela. Večera v Pho Hoi 1 reštaurácii. Prenocovanie v Hoian.

Deň 8.: HOI AN-MY SON-HOI AN (R/O/V)

Raňajky v hoteli. Transfer do My Son posvätnej zeme na návštevu Champa ruiny. Návrat do Hoian. Obed v Ngoc Tuyet reštaurácii. Návšteva čínskych starobylých domov, krytého mosta japonského štýlu, Fujian a Kantonských kongresových hál starobylého mesta. Noc v Hoian.

Deň 9.: HOI AN-HUE (R/O/V)

Raňajky v hoteli. Transfer do Hue. Cestou návšteva osady so zachovalým remeslom otesania mramora, hory Marble Mountain, Múzeua Chamskej národnosti. Obed v miestnej reštaurácii. Cesta pokračuje cez Hai Van hrebienok s prekrásnou panorámou na more. Večera v miestnej reštaurácii. Noc v Hue.

Deň 10.: HUE (R/O/V)

Výletná plavba na dračej lodi a návšteva Thien Mu pagody. Pokračovanie návštevy Mauzoléa kráľa Minh Mang a cisárskej citadely. Obed v An Binh reštaurácii. Návšteva hrobky kráľov Khai Dinh a Tu Duc’s. Večera v Tropical Garden reštaurácii. Noc v Hue.

Deň 11.: HUE-HANOI (R/O/V)

Raňajky v hoteli. Transfer na Phu Bai letisko a let do Hanoia. Transfer do hotela. Obed v miestnej reštaurácii. Návšteva Múzea etnológie, Ho Chi Minh mauzoléa a Ho Chi Minhovho domu, One Pillar pagodu (symbolom Hanoia). Cyklo jazda v starej štvrti. Večera v miestnej reštaurácii. Noc v Hanoii.

Deň 12.: HANOI-HAI PHONG (R/O/V)

Raňajky v hoteli. Transfer do Hai Phong. Cestou návšteva „porcelánovej“ dediny Dong Trieu. Obed v reštaurácii hotela Huu Nghi. Prehliadka mesta a návšteva Chrámu Hang Kenh, Du Hang pagody. Večera v miestnej reštaurácii. Noc v Hai Phong.

Deň 13.: HAI PHONG-HANOI (R/O/V)

Raňajky v hoteli. Výletná plavba po Ha Long zátoke, ktorá patrí do svetového dedičstva UNESCA – 3000 ostrovčekov vyčnievajúcich z morskej hladiny tvoriacich extraordinárnu morskú scenériu. Čas na bádanie morských jaskýň Thien Cung, Dau Go a Trinh Nu. Fotografovanie pri Ga Choi skale. Vychutnajte si morské špeciality na palube. Návrat do Hanoia. Večer: tradičné predstavenie vodného bábkového divadla. Večera v miestnej reštaurácii. Noc v Hanoii.

Deň 14.: ODLET Z HANOIA (R/-/-)

Raňajky v hoteli. Transfer na Noi Bai letisko v Hanoi na odlet. Návrat do vlasti. Koniec programu.